
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 20 V |
| Length | 2.4892 mm |
| Width | 2.0066 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.2954 mm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 20 V |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Impedance | 300 Ω |
| Type | Common Mode Filters for High-Speed Differential Signal Line, General Signal Line |
| Current | 400 mA |
| Current Rating | 400 mA |
| DC Resistance (DCR) | 350 mΩ |
| Max Current Rating | 400 mA |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance | 660 nH |
| Max DC Current | 400 mA |
Stock: 19974
Distributors
pcbx
Unit Price$0.46762
Ext.Price$0.46762
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46762 | $0.46762 |
| 10 | $0.36912 | $3.69120 |
| 25 | $0.33755 | $8.43875 |
| 50 | $0.30868 | $15.43400 |
| 100 | $0.28227 | $28.22700 |
| 300 | $0.27629 | $82.88700 |
| 500 | $0.27044 | $135.22000 |
| 1000 | $0.26306 | $263.06000 |
